Szlakiem zamków i pałaców Północnych Kaszub

Kto, w drodze nad Bałtyk, lub wracając z wybrzeża nie zajechał do Malborka w celu zwiedzenia największego zamku krzyżackiego? Jest to punkt obowiązkowy na mapie każdej wycieczki udającej się w stronę Trójmiasta. W pobliżu Władysławowa również są pałace i zamki, które warto odwiedzić podczas letnich samochodowych lub rowerowych eskapad. W odległości zaledwie 20 kilometrów, w… Read more »

0 komentarzy

Chodźmy do muzeum!

Wakacje w muzeum? Czemu nie! Wcale nie musi być nudno i w filcowych kapciach. We Władysławowie i w najbliższych okolicach jest kilka ciekawych muzeów i wystaw , które z pewnością zainteresują i starszych, i młodszych wczasowiczów. Warto je odwiedzić, chociażby dlatego, żeby dowiedzieć się czegoś o miejscowej historii i móc zabrać tę wiedzę ze sobą… Read more »

0 komentarzy

Rozrywkowe lato we Władysławowie

Jesteśmy już na półmetku wakacji. Właśnie mija kapryśny lipiec i z nadzieja wypatrujemy sierpnia, oraz słoneczka, które ze sobą przyniesie. Czekamy więc na Was z  rozgrzanymi plażami i radośnie szumiącym morzem. Pamiętajcie jednak, że w taką ciepłą pogodę warto również oderwać się od plaży i zobaczyć, co ciekawego dzieje się głębi lądu. Wiadomo, że we… Read more »

0 komentarzy

Rowerem z Władysławowa na Hel

Wielu z was zapewne zastanawia się ja spędzić czas nad morzem. Leżenie plackiem na plaży przez tydzień, nie dla każdego jest szczytem wakacyjnych marzeń. Nad morzem  najlepiej odpoczywa się aktywnie i my do takiego wypoczynku namawiamy. Do wyboru jest wiele aktywności, które świetnie się sprawdzają w nadmorskiej okolicy; można najzwyczajniej w świecie spacerować, czy jak… Read more »

0 komentarzy

Tanie wczasy dla Seniorów nad morzem

Ośrodek Wypoczynkowy ApartSPORT we Władysławowie Zaprasza na TANIE WCZASY DLA SENIORÓW NAD MORZEM Zapraszamy zorganizowane grupy seniorów!!! Z myślą o osobach powyżej 60 roku życia przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu dla Seniora nad morzem. Mają Państwo ten luksus, że mogą wyjechać gdzieś bez czekania na urlop. Dla Seniora każda pora roku jest dobra na wakacje, a… Read more »

0 komentarzy

Maj zielonych szkół

Maj to czas, gdy szkoły organizują dla swoich uczniów zajęcia edukacyjne poza murami szkoły. Są to zazwyczaj kilkudniowe wycieczki krajoznawcze, podczas których młodzież poznaje różne regiony kraju, ich przyrodę, kulturę, historię. Dla dzieci to wspaniała przygoda i sposobność na na to, by wykazały się samodzielnością i pomysłowością. Jest to też czas rozłąki dzieci z rodzicami…. Read more »

0 komentarzy
APARTAMENT K20

APARTAMENT K20 – WYPOCZYNEK W WYJĄTKOWYM WNĘTRZU

Najlepszy na romantyczny weekend we dwoje. W sam raz na kojący wypoczynek po całodziennym plażowaniu w pełnym słońcu. Taki jest nasz apartament K20, pieszczotliwie nazywany Marilyn. Jest to wyjątkowe mieszkanie typu studio. Idealne dla dwóch lub trzech osób ceniących sobie wygodę i komfort. Jest to przytulne i ekskluzywne wnętrze, wyposażone w funkcjonalny, elegancki aneks kuchenny… Read more »

0 komentarzy